• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт телевізорів Рівне

Причини поламки телевізора зазвичай доволі банальні: перепади напруги в мережі, заводський брак, механічні пошкодження внаслідок необережного поводження з технікою (найчастіше розбитий екран), вироблення ресурсу деталей. Але яка б причина не була, головне її ліквідувати і зробити якісний ремонт телевізора (Рівне), та так щоб в зручний для Вас час і за адекватні кошти.

Пропонуємо послуги професійних телевізійних майстрів, прямі телефони та контакти яких знаходяться на нашому сайті. Один дзвінок до них допоможе вирішити Ваші проблеми з телевізором. Їх відмінна риса – якість послуг за відмінну ціну, тому що працюють без диспетчерів та посередників. Величезний досвід роботи та постійне вдосконалення і самонавчання дозволяють проводити ремонт телевізорів (Рівне) будь-якої складності та майже всіх технологій: ремонт телевізорів з електронно-променевою трубкою (кінескопом), ремонт ЖК (LED, LCD) телевізорів, ремонт плазмового телевізора, ремонт LCD моніторів. Для діагностики виниклої проблеми потрібно зробити виклик телемайстра на дім, не залежно від району міста Рівне, в якому Ви проживаєте. Радимо дочекатись спеціаліста, а не робити ремонт телевізора своїми руками, вийде тільки дорожче.

Виконуємо ремонт телевізорів в Рівному практично всіх виробників та моделей: Sharp, Philips, Toshiba, Panasonic, Samsung, Gold Star, Daewoo, LG, Sony, Akai, Loewe, Thomson, Bang Olufsen, Funai, Dex, JVC, Hyundai, Aiwa, Digital, Orion, Supra, Metz, Supra, Shivak, Erisson, Rolsen, BBK, Mystery Electronics, Grundig, Ergo.

Ремонт телевізорів Рівне

Адреса: вул. Струтинської
Місто: Рівне

Телефон.моб.:,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 1-3 місяці

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: