• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт посудомийних машин Хмельницький

Ремонт посудомийних машин у Хмельницькому на дому

Ремонт посудомийних машин Хмельницький. Виклик майстра додому для ремонту посудомийної машинки у Хмельницькому. Ремонт посудомийної машини у Хмельницьку на дому.

Поломки посудомийних машин та причини появи

Вас турбують сторонні шуми в посудомийній машині? Посудомийна машина не гріє або не зливає? Тоді вам дуже необхідний наш якісний сервіс ремонт посудомийних машин у Хмельницькому. В будь-якому випадку , засмучуватися не варто! Наші фахівці оперативно і якісно проведуть ремонт посудомийної машини. Фахівці компанії - це колектив кваліфікованих професіоналів, що володіють практичними навичками в ремонті, великим досвідом роботи в обслуговуванні посудомийних машин на дому. Низькі ціни, гарантований ефект, професійний сервіс - це деякі факти, які варто вказати на користь вибору наших послуг.

Ми здійснюємо професійний ремонт посудомийних машин наступних виробників: Electrolux, Zanussi, AEG, Bosch, Miele, Philips, Siltal, Samsung, LG, Blomberg, Schulthess, Gorenje, Hansa, Kaiser, Ariston, Indesit, Candy, Ardо, Whirlpool, Siemens, Hanseatik, Tomson, Bauknecht, Privileg, Matura, Zerowatt, General Electric. Також продаємо запчастини до посудомийних машин у місті Хмельницький вище зазначених виробників.

Телефон майстра по ремонту посудомийних машин у Хмельницькому

Ремонт посудомийних машин Хмельницький

Адреса: вул. Прибузька, 8
Місто: Хмельницький

Телефон.моб.:+380 96 633-40-76,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 3-6 місяців

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: