• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт мобільних телефонів в Івано-Франківську

Ви шукаєте де зробити ремонт мобільного телефона в Івано-Франківську? Мобільний швидко розряджається чи можливо гаджет не ловить мережу? Телефон впав у воду чи потрапив під дощ, внаслідок чого клавіатура перестала функціонувати? Після падіння не працює камера IPhone чи необхідно замінити внутрішній динамік? Безперечно кожен з нас, бажали ми того чи ні, хоч раз в житті потрапляв у такі неприємні ситуації.

Мобільні телефони, а тепер вже і різні смартфони глибоко увійшли в наше повсякденне життя. Нерідко в однієї людини є не один, а кілька телефонів і чим більше і інтенсивніше ми їх використовуємо тим більше навантаження, і тим частіше з'являється необхідність знайти майстерню або сервісний центр для ремонту, а як відомо телефон ламається в самий непідходящий момент. Якщо у вас трапилася така ситуація - зверніться до фахівців з ремонту мобільних телефонів в Івано-Франківську.

Спеціалісти сервісного центру в найкоротші терміни проведуть повну діагностику мобільного телефону, встановлять причини поломки або несправності, а також визначать вартість ремонту. Якщо вас все влаштує, то ремонт буде проведений в розумні терміни. Кваліфікація фахівців, які займаються ремонтом телефонів у місті Івано-Франківськ, дозволяє з легкістю справлятися з ремонтом не тільки звичайних телефонів, а і смартфонів різних фірм і моделей, які полонили прилавки магазинів мобільної техніки.

Ремонт мобільних телефонів в Івано-Франківську
Адреса: вул. Чорновола, 7
Місто: Івано-Франківськ

Телефон.моб.:,
Телефон.моб.:,
Телефон.ст.:+380 342 54-00-20,
Електронна пошта:[email protected]

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.00;
Вихідний: субота, неділя
Гарантія: 1-3 місяці

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: