• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт посудомийних машин Луцьк

Ремонт посудомийних машин у Луцьку на дому

Ремонт посудомийних машин Луцьк. Виклик майстра додому для ремонту посудомийної машинки у Луцьку. Ремонт посудомийної машини в луцьку на дому.

Поломки посудомийних машин та причини появи

Вас турбують сторонні шуми в посудомийній машині? Посудомийна машина не гріє або не зливає? Тоді вам дуже необхідний наш якісний сервіс ремонт посудомийних машин у Луцьку. В будь-якому випадку , засмучуватися не варто! Наші фахівці оперативно і якісно проведуть ремонт посудомийної машини. Фахівці компанії - це колектив кваліфікованих професіоналів, що володіють практичними навичками в ремонті, великим досвідом роботи в обслуговуванні посудомийних машин на дому. Низькі ціни, гарантований ефект, професійний сервіс - це деякі факти, які варто вказати на користь вибору наших послуг.

Ми здійснюємо професійний ремонт посудомийних машин наступних виробників: Electrolux, Zanussi, AEG, Bosch, Miele, Philips, Siltal, Samsung, LG, Blomberg, Schulthess, Gorenje, Hansa, Kaiser, Ariston, Indesit, Candy, Ardо, Whirlpool, Siemens, Hanseatik, Tomson, Bauknecht, Privileg, Matura, Zerowatt, General Electric. Також продаємо запчастини до посудомийних машин у місті Луцьк вище зазначених виробників.

Телефон майстра по ремонту посудомийних машин у Луцьку

Ремонт посудомийних машин Луцьк

Адреса: вул. Відродження , 28
Місто: Луцьк

Телефон.моб.:+380 66 008-98-68,
Телефон.моб.:+380 63 795-43-60,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 3-6 місяців

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: