• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт холодильників Рівне

Холодильник – один із найкорисніших і найнеобхідніших помічників на сучасній кухні, які подарував нам прогрес. Тяжко навіть уявити нині життя без нього. Мабуть, тому, коли ламається холодильник, то ми втрачаємо голову і не розуміємо, що робити, куди бігти. А правильне і розумне рішення зовсім поруч – знайти телефон професійного майстра, який виконає якісний ремонт холодильників у місті Рівне, на сайті Aldo-Holod! Саме так, на нашому сайті розміщені прямі телефони фахових майстрів, які швидко, якісно, за розумні гроші зроблять ремонт Вашого холодильника (Рівне). І ніяких посередників, жодних комісійних.

Для зручності клієнтів майстер виконає ремонт холодильника на дому (Рівне), аби Ви не везли важкий прилад до сервісного центру. Для цього скористайтесь послугою «виклик майстра на дім» та надалі насолоджуйтесь прохолодою ваших продуктів. Установка компресора, заправка фреону та ліквідація його витоку, заміна термостата чи датчика – наші майстри можуть все і навіть більше. Спеціалісти виконують ремонт холодильника (Рівне) усіх торгових марок, вітчизняних та зарубіжних, сучасних та совєтських. Просто назвіть марку та модель Вашого холодильника майстру по телефону, щоб на виклик він узяв із собою усі необхідні запчастини та комплектуючі. І не забудьте розморозити холодильник та звільнити його від продуктів, це зекономить Ваш і наш час.

Отже, запам’ятайте, якщо Вам необхідний ремонт побутової техніки в м.Рівне, заходьте на Aldo-Holod, тут Вам завжди допоможуть!

Ремонт холодильників Рівне

Адреса: Данила Галицького, 10
Місто: Рівне

Телефон.моб.:+380 98 055-92-44,
Телефон.ст.:+380 362 45-15-15,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-сб 08.00 - 19.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 6-12 місяців

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: