• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт пральних машин Тернопіль

Раніше прання у жінок забирало досить багато часу та сил, особливо важко було тим, у кого багато малих діточок. Сьогодні ж, щоб випрати одяг, достатньо хвилини: закинув, засипав і натиснув кнопочку. Але що робити, коли найкраща помічниця зламалась? Вихід один – якнайшвидший ремонт пральної машини (Тернопіль).

Потрібно всього лиш знайти на нашому сайті телефон професійного майстра, який виконує якісний ремонт пральних машин (Тернопіль) і зателефонувати йому. Варто відмітити, що всі телефоні і адреси майстрів на нашому сайті прямі, без посередників і диспетчерів, а це означає, що найнижчі ціни Вам гарантовані! До того ж у майстрів в наявності і під замовлення є багато запчастин і комплектуючих до пральної техніки за цінами виробника.

Щоб виклик майстра по ремонту пральних машин на дім був якомога результативним, рекомендуємо Вам повідомити йому по телефону виробника і модель машини, а також ймовірну причину поломки. Спеціаліст зможе підготуватись і взяти із собою весь необхідний інструмент саме для Вашої техніки. Після діагностики, майстер повідомить Вам вартість і термін виконання ремонту. На всі свої роботи спеціаліст обов’язково дає гарантію та ще тривалий час безкоштовно консультує Вас, щодо роботи та експлуатації пральної техніки. Величезний досвід роботи дозволяє майстрам проводити ремонт майже всіх пральних машин (Тернопіль), вітчизняних і іноземних, автомат і напівавтомат, б/у і нових машин (Ardo, Indesit, LG, Gorenje, Ariston, Bosch, Electrolux, Zanussi, Samsung, Beko, Siemens, Candy, Whirlpool, Kaiser, Miele, General Electric, Philips, Asko, Brandt, Eurosoba та ін.)..

Майстер пральних машин у Тернополі

Адреса: вул.Карпенка, 15
Місто: Тернопіль

Телефон.моб.:+380 97 075-07-50,
Телефон.ст.:+380 35 242-10-37,
Електронна пошта: 1bestyura@

Графік роботи: пн-c, 09.00 - 19.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 6 місяці

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: