• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт пральних машин Луцьк

Сьогодні пральна машина – це побутова техніка першої необхідності. Особливо це стає зрозумілим, коли вона ламається. Щоб повернути комфортне і звичне життя, Вам необхідний терміновий ремонт пральних машин в місті Луцьк.

На сайті Aldo-Holod розміщені прямі телефони професійних майстрів, котрі маючи величезний досвід роботи по спеціальності, виконують якісний недорогий ремонт пральних машин в Луцьку на дому. Подзвонивши нашим спеціалістам, Ви зв’язуєтесь з ними напряму, без диспетчерів та посередників, тому жодних переплат. Для Вашої зручності і, щоб не тягти важку техніку до майстерні, спеціаліст приїде до Вас і виконає ремонт пральної машини (Луцьк) на місці, варто лиш замовити послугу «виклик майстра на дім». Спеціалісти мають увесь необхідний інструмент та багато оригінальних запчастин у наявності за цінами виробника. У разі необхідності, потрібну деталь можна дозамовити, це займе 2-3 дні. На всі ремонтні роботи майстер дає гарантію, а також усі подальші професійні консультації – безкоштовно.

Майстри Aldo-Holod виконують ремонт пральних машин в будь-якому районі Луцька, не залежно від віку техніки та її бренду (Ariston, Bosch (бош), Beko, LG, Gorenje, Zanussi, Indesit (індезіт), Philips, Samsung (самсунг), Siemens, Candy, Electrolux, Ardo, General Electric, Whirlpool, Miele та ін.).

Ремонт пральних машин Луцьк

Адреса: вул.Дубнівська,3
Місто: Луцьк

Телефон.моб.:+380 50 903-04-62,
Телефон.моб.:,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 3-6 місяців

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: