• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт телевізорів Львів

Телевізор нині займає лідируючі позиції в нашому житті. Новини, серіали, фільми, мультфільми, ток-шоу – кожен вибирає за смаком, але факт залишається фактом: дивляться телевізор майже всі (крім немовлят та сліпих). Тому великою проблемою в житті стає поломка телевізора, до якої може призвести багато причин (збій налаштувань, необережне поводження з технікою, пошкодження екрану, вихід із ладу вузлів електроніки через перепади в мережі, тощо). Але в цей момент не так важливо, чому він зламався, важливо - де швидко можна зробити ремонт телевізора (Львів).

Пропонуємо Вам послуги кваліфікованих майстрів по ремонту телевізійної техніки, прямі телефони яких знаходяться на нашому сайті. Без посередників та диспетчерів спеціалісти виконують якісний ремонт телевізорів у Львові за розумні гроші на дому та в майстерні. Виклик майстра по ремонту телевізора можна зробити в будь-який район Львова (Сихів, Залізничний, Галицький, Шевченківський, Франківський та інші). Ремонт телевізора своїми руками однозначно обійдеться дорожче, адже кожен має займатись своїм ділом. В кожній справі ціниться професіоналізм, отож довірте свою техніку фахівцям.

Величезний досвід роботи дозволяє виконувати ремонт телевізорів (Львів) будь-якого розміру та технології: ремонт телевізорів з кінескопом, ремонт LED, LCD (ЖК) телевізорів, ремонт плазми, ремонт моніторів. Майстри кваліфіковано відновлять роботу телевізорів усіх виробників: вітчизняних та закордонних (Thomson, Orion, Samsung, Sony, JVC, Toshiba, Philips, Sharp, LG, Daewoo, Gold Star, Acer, Panasonic, Supra, Dex, та ін.).

Ремонт телевізорів у Львові

Адреса: вул. Червоної Калини, 109
Місто: Львів

Телефон.моб.:,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 1-3 місяці

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: