• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт холодильників Івано-Франківськ

Шкода, проте ніщо не вічне. Прилади і техніка мають погану звичку – ламатися в самий непідходящий для цього час. Особливо холодильники. І лише після цього ми замислюємося наскільки для нас важливе - звичайне охолодження продуктів і напоїв. І лише після цього ми розуміємо, що не маємо поруч такого потрібного чоловіка, як  майстер по ремонту холодильників (Івано-Франківськ).

Але не біда, Ви потрапили в надійні руки. На нашому сайті дуже просто Ви можете знайти телефони і адресу професійних майстрів, що здійснюють сервісний ремонт холодильників у місті Івано-Франківськ. Без посередників, без переплати Ви маєте змогу контактувати напряму зі спеціалістами, які за розумні гроші, швидко та якісно, з гарантією здійснюють ремонт холодильника у Івано-Франківську. І не має необхідності везти важкий пристрій до сервісного центу, просто подзвоніть нашим майстрам, вкажіть виробника, модель холодильника, причину поломки, і вже за декілька годин у Вас вдома буде наш спеціаліст з необхідними деталями саме під ваш пристрій. Тобто Ви маєте можливість здійснити виклик майстра по ремонту холодильників (Івано-Франківськ).

Наші майстри виконують ремонт холодильників (Івано-Франківськ) фактично всіх брендів: Атлант, Самсунг (Samsung), Норд, Indesit, Дніпро (Dnepr), Ardo, LG, Ariston, Bosch, Gorenje, Whirlpool, Beko, Daewoo, Kaiser, Snaige, Zanussi, Siemens, ZIL, Electrolux, Candy, Panasonic, Liebherr, Minsk, Saratov, Hoover, MIR, Снеж, Айсберг, Stinol та інші.

Майстер в Івано-Франківську
Адреса: пр. Чорновола, 13б
Місто: Івано-Франківськ

Телефон.моб.:,
Телефон.моб.:,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 1-3 місяці

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: