• 0
  • 0
  • 0
Question RSS Feed

Ремонт пральних машин Хмельницький

Якщо Ваша пральна машинка гримить, не зливає воду чи просто не працює, не варто відразу ж бігти до магазину, щоб придбати нову. Професійні майстри, телефони яких Ви знайдете на нашому сайті, допоможуть повернути Вашу помічницю до життя. Ремонт пральних машин в Хмельницьку – це не просто їх робота, а покликання і хобі.

Заміна насосу, ременю, підшипників, зливного шлангу, ремонт барабану, дверного замка чи електронного модуля – все зможуть зробити наші майстри, для них немає нічого неможливого. Багаторічний досвід роботи дозволяє проводити ремонт пральних машин (Хмельницький) усіх видів, усіх виробників (Атлант, Indesit (Індезіт), Ariston, Kaiser, Samsung (Самсунг), Beko, Ardo, Bosch, Candy, Whirlpool, Gorenje, Electrolux, LG та ін.).

Для того, щоб заощадити кошти на ремонті техніки, звертайтесь до наших майстрів, тому що на сайті Aldo-Holod розміщені тільки прямі телефони та адреси спеціалістів. А це означає жодних переплат посередникам: сервісним центрам та диспетчерам. До того ж у них Ви зможете придбати за найнижчою ціною оригінальні запчастини та комплектуючі до пральних машин.

Щоб замовити терміновий виклик майстра по ремонту пральних машин в Хмельницьку, варто просто подзвонити по вказаним нижче телефонам. І вже через декілька годин Ви отримаєте кваліфіковану діагностику, якісний ремонт за розумні гроші, гарантію та важливі рекомендації щодо внутрішнього та зовнішнього догляду за технікою (безкоштовно). Бережіть техніку, правильно її експлуатуйте та вчасно звертайтесь до майстрів, і тоді ремонт пральних машин (Хмельницький) Вам нескоро знадобиться.

Ремонт пральних машин Хмельницький

Адреса: вул.Прибузька, 8
Місто: Хмельницький

Телефон.моб.: ,
Телефон.ст.:,
Електронна пошта:

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.30; сб 10.00 - 15.00
Вихідний: неділя
Гарантія: 3-6 місяців

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники
© 2011 - 2022

Полезные материалы: